Regulamin

» REJESTRACJA «

Dostęp do oferty mają tylko zarejestrowani użytkownicy którzy zaakceptowali regulamin.

REGULAMIN KORZYSTANIA Z SERWISU CEDRUS.BIZ.PL

 1. Zawartość oferty internetowej znajdującej się na stronie cedrus.biz.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego art. 66 i art.543.
 2. Oferta przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą
 3. Zamówienia są składane poprzez formularz zamówień wysyłany pocztą elektroniczną na adres naszej firmy:zamowienia@cedrus.biz.pl
 4. Składając zamówienie Klient zawiera z naszą firmą umowę na odległość oraz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Naszą firmę.
 5. Dane osobowe umieszczone w bazie danych firmy są przetwarzane wyłącznie dla Naszych potrzeb i nie będą udostępniane innym podmiotom.
 6. Nasza firma zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień bez podania przyczyn.
 7. Kupujący zobowiązany jest do podania swoich danych w formularzu rejestracyjnym m.in. numeru telefonu stacjonarnego i adresu e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia i kontakt w sprawie złożonego zamówienia. Nieprawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego może być przyczyną odmowy realizacji zamówienia. Przed realizacją pierwszego zamówienia Kupujący prześle następujące aktualne dokumenty:
  • zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej lub wypis z KRS
  • zaświadczenie o nadaniu numeru REGON
  • decyzję o nadaniu numeru NIP
  W przypadku zmiany danych rejestracyjnych Kupujący zobowiązuje się do ich niezwłocznego dostarczenia.
  W przypadku ewentualnej zmiany cen produktów, nasza firma niezwłocznie zobowiązuje się do poinformowania o tym klienta. W razie braku akceptacji nowej ceny zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane.
 8. Nasza firma zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów, znajdujących się w ofercie.
 9. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, nasza firma zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego
 10. Ceny towarów znajdujących się w ofercie wyrażone są w złotych polskich. Należy do nich doliczyć podatek VAT.
 11. Firma na wszystkie artykuły wystawia faktury VAT.
 12. Zamówione towary o wartości powyżej 400PLN netto są dostarczane do klienta na koszt naszej firmy.
 13. Termin realizacji zamówienia wynosi od 1 do 7 dni roboczych i zależą od wyboru dostawcy i od tego, czy zamówiony towar jest aktualnie w magazynie. Zazwyczaj czas ten wynosi do 3 dni. W przypadku braku towaru w magazynie, termin realizacji zamówienia może ulec przedłużeniu.
 14. Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówień.
 15. Obowiązują następujące formy zapłaty za towaru wskazane przy realizacji zamówienia przez Sprzedawcę:
  • Zapłata za towar uiszczana jest gotówką spedytorowi lub na poczcie przy odbiorze przesyłki. Formalności związane z rozliczeniem transakcji są dokonywane w miejscu odbioru zamówionego towaru i prowadzi je pracownik firmy spedycyjnej lub pracownik Poczty Polskiej S.A. (jeżeli jest ona dostarczycielem przesyłki).
  • Sprzedawca może uzależnić realizację zamówienia od otrzymania przedpłaty w określonej wysokości.
  • Zapłata za towar przelewem po otrzymaniu towaru.
 16. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z biurem pod adresem e-mail: biuro@cedrus.biz.pl. Firma uwzględnia reklamacje wyłącznie w uzasadnionych przypadkach.
 17. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.
 18. Oferta ważna jest tylko na terenie Polski.
 19. Sprzedawca nie wypożycza produktów do testowania, a zatem żądania anulowania z tego tytułu umowy sprzedaży nie będą uwzględniane

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane w opisach towarów nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z naszą firmą.

Składając zamówienie Nabywca akceptuje powyższy regulamin.


» REJESTRACJA «